Doğrulanmış Kimlik

Misafirler ve ev sahipleri sosyal ağlarına bağlanarak ya da kişisel bilgilerini onaylayarak kimliklerini doğrular.

Profil ve Yorumlar

Ayrıntılı profiller ve onaylanmış yorumlar aracılığıyla misafirinizi veya ev sahibinizi tanıyın.

Mesajlaşma

Bir ev sahibi hakkında daha fazla bilgi edinmek ya da bir misafire seyahatiyle ilgili sorular sormak için mesajlaşma sistemimizi kullanın.

Wiflap.com

Konaklama anlayışını değiştirme ve insaları şehirleri keşfetmeye yöneltme misyonuyla gerçekleştirdiğimiz ” wiflap ” kurgusu ülke ekonomilerine katma değer ve ailelerin bütçelerine artı değer sağlamaktadır.

Güvenilir Hizmet Sistemi

Wiflap.com, ilan ekleme ve rezervasyon yapmayı kolay, keyifli ve güvenli hale getirmeye yardımcı olur. Kişisel profiller ve kayıtlar için doğrulama alıyor ve akıllı bir mesajlaşma sistemi kullanıyoruz. Böylece, ev sahipleri ve misafirler herhangi bir endişe duymadan birbirleriyle iletişim kurabiliyor ve ödemelerin tahsil edilmesi ve gönderilmesi için güvenilir bir platformdan yararlanıyorlar... Daha fazla bilgi edinin

Müşteri Desteği

İster seyahat edin, ister ev sahipliği yapın, deneyiminiz öncesinde, sırasında ve sonrasında sizin için buradayız. Yardım Merkezimizde Wiflap hakkındaki en sık sorulan soruları yanıtlamaya çalıştık ve diğer her şey için ise iletişim adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

wiflap.com

İlanınızı ücretsiz kaydedin, rezervasyonlarınızı takip edin ve hemen kazanmaya başlayın. Güvenle ödemelerinizi alın.

Daha fazla bilgi edinin.

İstediğiniz Şehirde Dilediğiniz Mekanda Konaklayın

İster İstanbul`da bir dairede, ister Fethiye`da bir villada ya da Dubrovnik'te bir tekne evinde kalmak istiyor olun, Wiflap.com sizin için mükemmel yeri sunuyor...

Seyahat severler Wiflap.com'u seviyor

Wiflap.com sayesinde Dünyanın her yerinde güvenle konaklayabilir, istediğiniz ülkeyi ziyaret edebilirsiniz.

Bir yeri rezerve etme

Kişisel konaklama rezerve edin ve seyahat etmenin daha kişisel bir yolunu keşfedin.

Kalacak bir yer bulun

Sadece gideceğiniz destinasyonu girin, seyahat tarihlerinizi seçin ve tercihlerinize uygun bir yer bulmak için filtreleri kullanın. Her konaklama imkanı hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için tek tek teklifleri inceleyin. Bir eve daha sonra kolayca ulaşabilmek için favorilerinize ekleyin.

Bir ev sahibinin yerini değerlendirirken bilgiye dayanan kararlar vermenize yardımcı olmak için kayıtların fotoğraflarını, ev sahibi profillerini ve değerlendirmeleri gösteriyoruz. Ayrıca, sonuçları konaklama yeri türü, fiyat ve konuma göre daraltabilmeniz için arama filtreleri de oluşturduk. Örneğin, arkadaş edinmek ve bir ev sahibiyle birlikte kalmak niyetindeyseniz Özel Oda veya Müşterek Oda'yı seçin. Ya da kendinize ait tam bir yer arıyorsanız devam edin ve Tüm Yer filtresini seçin. Ev sahiplerine ne tür bir misafir olduğunuza dair iyi bir fikir vermek için profilinizi tamamladıktan sonra, Ev Sahibine Mesaj Gönder veya Rezervasyon İsteği Gönder düğmelerini tıklatarak bir ev sahibinin yeri için rezervasyon isteği gönderebilir ya da konaklamanızı bir ev sahibinin onayını beklemek zorunda kalmadan teyit etmek için Anında Rezervasyon özelliğini kullanabilirsiniz.

Konaklamanızı rezerve edin

Kalmak için mükemmel yeri buldunuz ve istediğiniz seyahat tarihlerinide müsait olduğunu kontrol ettikten sonra, isleme devam edip rezervasyon yapabilirsiniz! Sadece 'Rezervasyon Yap' a tıklayın ve rezervasyon sürecinin adımlarını izleyin.

Rezervasyon İsteği Gönder düğmesi, seçtiğiniz belirli seyahat tarihleri için bir ev sahibine rezervasyon isteği gönderir. Ev sahibinin isteğinizi kabul etme veya reddetme ya da seyahatiniz hakkında sorular sorma seçeneği vardır. Bir ev sahibi isteğinize yanıt verdiğinde, sizi haberdar etmek için size bir e-posta göndeririz. Ev sahibi 24 saat içinde yanıt vermezse isteğinizin süresi dolar. Anında Rezervasyon düğmesi rezervasyonunuzun anında onaylanmasını ve ev sahibinin takviminin gelecek diğer isteklere kapatılmasını sağlar. Size e-postayla içinde seyahat detaylarınızın yer aldığı bir makbuz göndeririz, ayrıca ev sahibiniz de sizinle bağlantı kurabilir. Ev Sahibine Ulaşın düğmesi güvenli mesajlaşma sistemimiz aracılığıyla mekanları ve ev sahipliği tarzları hakkında görüşme başlatmanızı sağlar. Mesajlaşma sistemimizi seyahat detaylarını konuşmak, özel fiyat talep etmek ya da belirli olanaklarla ilgili sorular sormak için kullanabilirsiniz.

Onay Alın

Rezervasyon işlemini tamamlamanızın ardından, birkaç saat içerisinde ev sahibiniz rezervasyon isteğinizi kabul veya reddedecektir. Rezervasyon, sadece rezervasyon isteği kabul edildikten sonra bağlayıcı duruma gelir. Rezervasyon isteği ev tarafından kabul edilip sizin tarafınızdan rezervasyon tamamlanana kadar kredi kartı ya da Paypal hesabınızdan herhangi bir ücret alınmaz.

Ev sahibi rezervasyon isteğini reddederse, aynı bölgede farklı bir mekan sahibine istekte bulunmayı deneyebilirsiniz.

Seyahatinizin tadını çıkarın

Rezervasyon talebi kabul edildikten sonra, seyahatinize derhal başlayabilirsiniz! Ev sahibi konaklama yerinde sizi karşılayacak, evin çevresi ile ilgili size bilgi verecek ve anahtarları size teslim edecektir.

Rezervasyonunuzun güvenli olduğundan emin olmak için, ödemenizi sadece siz başarılı bir şekilde check-in yaptıktan 24 saat sonra ev sahibine transfer ediyoruz.

Bir yorum yazın

Seyahatiniz  sonrasında, bize Wiflap.com deneyimini geliştirmekte yardımcı olun! Gelecek misafirlerin daha iyi rezervasyon kararları almalarına yardımcı olmak amacıyla kaldığınız yer hakkında bir yorum yazmanızı öneririz. Bir yorum bırakmak sadece birkaç tıklama gerektirir.

Ardından, gitmekten hoşlanacağınız sonraki yeri seçin ve Wiflap.com'da bir yer bulun!

Nasıl Çalışır.

Yüzlerce ev sahibi şimdiden wiflap.com'da evlerini kiraya verdi. Siz neden denemeyesiniz? Boş dairenizi, kullanmadığınız odanızı ya da koltuğunuzu kiraya verin ve  para kazanın!

Ev sahipleri Wiflap.com'u seviyor

Wiflap.com sayesinde eğer uygun bir  yeriniz varsa kolaylıkla kiraya verebilirsiniz. Tamamen Ücretsiz olarak kaydolabilir ve yerinizi kaydederek tüm dünyadan kalabalık bir topluluğun erişimine açabilirsiniz.

Wiflap.com ile mülkümü nasıl kiraya veririm?

Wiflap.com kullanmadığınız mekanları kiraya vermenizi kolaylaştırır. Evinizi hiç bir ücret ödemeden listeleyin, rezervasyon istekleri alın ve dünyanın her yerinden misafir ağırlamaya başlayın!

Mülkünüzü Listeleyin

Wiflap.com'da tüm dairenizi ya da tek bir odanızı sadece bir kaç kolay adımda listeleyebilirsiniz. Listelemenizin günlük fiyat ve ev kurallarınız da dahil tüm detaylarına siz karar verirsiniz. Ve eğer isterseniz, özel indirimler, haftalık aylık özel fiyatlar uygulabilirsiniz.

Unutmayın Wiflap.com'da ilan eklerken sezonlara göre mülkünüz için en düşük ücretleri ekleyin. Wiflap.com "İhlaller ve Özel Durumlar" olmadığı sürece ev sahiblerinden hiç bir şekilde ücret talep etmez. Böylece misafirlerinizde en uygun fiyata mülkünüzü kiralayabilirler.

Misafirler genellikle belirli ihtiyaçlarını karşılayan yerleri arar, bu nedenle kayıtlı yerinizi ve sunduğunuz olanakları doğru şekilde açıklamak sizin için en iyi olan misafirlerin ilgisini çekmeye yardımcı olur. Yerinizin öyküsünü anlatırken, yerinizde Wifi bulunup bulunmadığı gibi önemli soruları yanıtlayın ve çevre bilgisi, etkinlikler ve ulaşım seçenekleri hakkında yararlı detaylar ekleyin.

Rezervasyon alın

Yerinizi seven misafirler rezervasyon yapmak isteyecektir! Wiflap.com'da misafirlerin bir Rezervasyon İsteği Gönderme ve Anında Rezervasyon aracılığıyla ile  yeriniz için anında rezervasyon yapmasına izin verme seçeneğiniz vardır.

Kimin kalacağını seçin

Rezervasyon isteği gönderen misafirlerin profillerini inceleyin, güvenli mesajlaşma sistemimizle mesajlaşın ve ardından rezervasyon için onay verin.

Anında Rezervasyonla Basitleştirin

Belirli misafirlerin onayınızı beklemeden yeriniz için rezervasyon yapmasına izin vermek üzere  Anında Rezervasyon özelliğimizi kullanmayı seçebilirsiniz. Böylece çok daha fazla rezervasyon alabilir ve daha çok kazaç sağlayabilirsiniz.

Misafirlerinizi karşılayın

Rezervasyonunuz onaylandıktan sonra misafirleriniz için hazırlık yapma zamanı gelmiş demektir! Wiflap.com' da ki ev sahipliği, mekanınızı derleyip toplamak ve anahtar teslimini koordine etmekten misafirlerinizi karşılamaya ve semtinizle ilgili ipuçları vermeye kadar işleyen bir süreçtir.

Yerinizin hazırlanması

Misafirlerinizin eve geldiklerinde onları temiz bir ortamda karşılamasını ve fazladan bir havlu takımı, kahve için krema ve şeker, yollarını bulmalarına yardımcı olacak bir harita veya internet erişimini açıklayan talimatlar gibi konforlu bir konaklama deneyimi için gereken her şeyi sağladığınızdan emin olun. İsterseniz bir şişe şarap ya da elle yazılmış bir karşılama notuyla onları şaşırtarak konaklama deneyimlerini daha da özel bir hale getirebilirsiniz.

Ödemenizi alın

Misafirleriniz mekanınıza giriş yaptıktan 24 saat sonra, ödemenizi Paypal hesabınıza ya da banka hesabınıza otomatik olarak transfer ederiz.

Böylece güvenli bir ortamda ağırladığınız misafirlerinizin ödemelerini, güvenle almış olursunuz.

Bir yorum yazın

Samimi değerlendirmeler Wiflap.com' un güvenilir topluluğunun temel taşıdır. Bir değerlendirme yazmak ve misafirinizle olan deneyiminiz hakkındaki yorumlarınızı paylaşmak için 14 gününüz vardır. Ayrıca, misafiriniz de sizi ve yerinizi değerlendirme şansına sahiptir!

Wiflap ile misafir ağırlamanın avantajları

Kullanıcı profilleri

Rezervasyon öncesinde olası misafirler hakkında daha fazla bilgi alabilir ve misafirlerle mesajlaşabilirsiniz.

Ücretsiz İlan Ekleme

Kolay ve hızlı bir biçimde mülkünüzü ekleyebilir ve tüm dünyadan gelecek misafirleri bekleyebilirsiniz.

Çevrimiçi işlemler

Wiflap.com tüm ödemelerin mutlaka ve zamanında yapılmasını sağlar

Ödeme seçenekleri

Doğrudan hesabınıza havale, Paypal veya EFT ile ödemenizi alabilirsiniz.

Kabul Etme/Reddetme

Bir Rezervasyon isteği gönderildiğinde kimin kalacağına siz karar verirsiniz.

Değerlendirme alın

Wiflap.com değerlendirmeleri gerçek bir itibar kazanmanıza yardımcı olur.

"Hızlı Takvim" ile Kendi Müşterilerinizi Yönetin

Wiflap size ücretsiz olarak kendi müşterilerinizi yöneteceğiniz  ilanlarınıza aldığınız rezervasyonları da takip edebileceğiniz 'Hızlı Takvim' uygulamasını sunmaktadır.

Bu uygulama tamamen ücretsizdir.

Bu uygulama sayesinde üçüncü yerlerden aldığınız rezervasyonları da kolayca takip edebilecek ve ilanınızın doluluk oranlarını, günlük giriş ve çıkışlarınızı görebileceksiniz.

Anında Rezervasyon Sistemi

Beklemeden Mesajlaşmadan anında rezervasyon yapın yada rezervasyon alın

Anında Rezervasyon nedir?

Anında Rezervasyon ile  ev sahibinden onay almanız gerekmez. Bunun yerine seyahat tarihlerinizi seçerek Anında Rezervasyon seçeneği olan bir mülke hemen rezervasyon yapabilirsiniz. Ardından  ev sahibiyle eve giriş ve anahtar teslimi ile ilgili planlarınızı görüşmeniz yeterlidir.


Kaydım için neden Anında Rezervasyon'u kullanmalıyım?

Çoğu misafir son dakikada rezervasyon yaptığından rezervasyonları hızlı bir şekilde onaylamak, uygun tarihleriniz için mümkün olduğunca fazla rezervasyon yapmanıza yardımcı olur. Anında Rezervasyon sayesinde, misafirler rezervasyon tarihlerini hemen seçebilir ve anında rezervasyon yapabilirler. Ardından tek ihtiyacınız olan şey giriş planlarını görüşmek için mesajlaşmaktır.

Güvenli Ödeme Sistemi

Bilgileriniz SSL  ile korunmaktadır.

Wiflap.com  Ödeme Sistemi

Wiflap.com'unödeme sistemi misafirlerle ev sahipleri arasında para transferini mümkün olduğunca basit ve güvenilir hale getirecek şekilde tasarlanmıştır.

Misafirler bir yer için rezervasyon yaptıklarında Wiflap'a ödeme yapar.

Ödemeler güvenli yapımızdan geçer ve misafir eve giriş yapana  kadar diğer tarafa gönderilmez. Giriş yapıldıktan sonraki iş günü içerisinde ödemeler Ev Sahibinin hesabına aktarılır.

Rezervasyon yapabilmek için Wiflap'ın ödeme sistemini kullanmak zorunludur ve bu, iki tarafın da Kullanım Koşulları Sözleşmesi, İptal ve İade Politikaları,Gizlilik Politiları ve diğer koruma önlemleri kapsamında korunmasını güvence altına alır.


Hızlı Takvim

Kendi Müşterilerinizi Takip Edin ve Yönetin

Hızlı Takvim nedir?

Hızlı Takvim sistemi kendi müşterilerinizi yönetebileceğiniz ve Farklı yerlerden aldığınız Rezervasyonlarınızı takip edebildiğiniz ücretsiz bir hizmettir.

Örneğin birden fazla yeriniz var. Yeriniz için direk bir rezervasyon aldınız ve bunları yönetmekte ve yerlerinizin uygunluk durumuna göre yerleştirmekte zorluk çekiyorsunuz.

Wiflap.com'un sizler için geliştirdiği "Hızlı Takvim" uygulaması tam size göre.

Kayıtlarınızı hızlıca ekleyebilir, ilanlarınızın dolu/boş durumlarını hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Tüm ilanlarınızı tek ekranda listeyebilir böylece maksimum dolulukla daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Üstelik bu sistemi kullanmak için hiç bir ücret ödemenize gerek yok.  Tamamen ücretsiz olarak yararlanın.


Kayıtlarınızı Hızlı Şekilde yönetin

Tek bir seferde tüm ilanlarınızın takvimine ulaşın. Dilediğiniz tarih aralığına göre seçimler yaparak o dönem için takviminizin uygunluk durumuna bakın.

Kendi rezervasyonlarınızı sisteme ekleyin, misafir bilgilerini, ödeme bilgilerini ekleyin, değiştirin veya silin.

Müşterilerinizi ve İşinizi Yönetin.